RODION GROUP      
Estonian English German Russian Spanish Italian French

Head sõbrad!

 

Teid tervitab uus reisibüroo Rodion Travel!

 

Meie peamiseks eesmärgiks on klientide teenindamine turismiteenuse otsese pakkujana. Me ei ole reisiagent, kelle tegevus piirdub teiste reisioperaatorite poolt väljatöötatud reiside ümbermüümisega. Meie pakume Teile teenust enda käest.

 

Meie büroo printsiibiks on klientide vahendite säästmine kõrge teeninduskvaliteedi säilitamisel. Seega, Te ei pea üle maksma vahendamise eest reisibüroole, kes isegi ei kanna vastutust Teile müüdava reisitoote kvaliteedi eest. Selle asemel Te saate teenuse mõõduka hinna eest firmast, kes ise tagab Teile kvaliteetse puhkuse.

 

Veel üheks meie firma erisuseks on see, et peale juba tunnustatud reisisuundade me üritame pakkuda oma klientidele ka uusi puhkusekohti, vähem tuntud meie reisiturul, kuid mitte vähem, aga vahel ka enam huvitavaid ja põnevaid.

 

Meie tegevuse põhisuunaks on turismipakettide väljatöötamine, mis sisaldavad puhkust kõige köitvamates, nii kurordipuhkuse, kui ka looduslike, kultuursete ning ajalooliste vaatamisväärsuste seisukohast, Euroopa ning teiste kontinentide paikades. Reeeglina kuulub reisipaketti majutamine valitud taseme hotellis, transporteerimine (lend puhkuse kohta ning mugava reisibussi teenused kohapeal), samuti ekskursiooni teenindamine.

 

Peale selle, pakume oma klientidele kõige soodsamaid majutuse variante enamuses maailma riikides, samuti kõige odavamate lennu-, rongi-, bussi- ning praamipiletite broneerimist praktiliselt kõikides olemasolevates suundades. 

  

Samuti pakume nn hobi-pakette: hooajapuhkus kohtades, mis kõige paremini soodustavad ühe või teise harrastuse realiseerimist, näiteks: kalapüük Norras ja Rootsis, talvepuhkus Alpi, Karpati ja Skandinaavia mäesuusakurortidel, jms.

 

Loodame täita kõiki Teie reisisoove ning pingutame kõiki oma jõudu ja teadmisi selleks, et teha seda kõige kõrgemal tasemel!

 

Tere tulemast!

 

Reisibüroo 

Rodion Travel


© 2008— Rodion Group Designed by Anton Vylitok