RODION GROUP      
Estonian English German Russian Spanish Italian French
Kalastus-majutusbaas Rosenlund

Pakume kõigile huvilistele majutust külalistemajas Rosenlund, mis asub Sande saarel Norra läänerannikul (poolel teel Bergenist Trodnheimi). 

Majutus toimub mugavates 2- и 3-kohalistes tubades. Igas toas on duširuum põrandasoojendusega. Kõikides tubades Teie käsutuses: teler satelliit-TVga, külmkapp, elektripliit, mikrolaineahi, elektriveekeetja, kohvimasin. Samuti saab kasutada suurt sügavkülmkambrit, seega Te võite püütud kala külmutada ja siis koju viia, et „kiidelda“ ning sõpru kostitada. Kui olete ärimees ja soovite alati sündmustega kursis olla, saada ja saata elektronposti või mistahes teisi interneti lehekülgi, hoolisime ka sellest. Kõikides tubades on traadita ühenduse Wi-Fi levitsoon.       

Asukoht. Meie baas paikneb Norra läänerannikul, Sande saarel (
www.sandsoy.no). Lähedus Ålesundi linnale lubab ühendada kalapüüki silmapaistva juugendstiili arhitektuuri poolest tuntud linna, samuti selle ümbruskonna vaatamisväärsuste (sh Unesco maailmapärandi nimekirja kantud   Geiranger fjordi) külastamisega. 

Kolme kilomeetri kaugusel Ålesundi kesklinnast asub Atlandi ookeani park ehk Akvarium. Tegemist on ühe suurema keskusega omataoliste seas Euroopas
. Seal on ligi 4000 m² ekspositsioonipinda ja vaatajatele mõeldud pinda ning 6000 m² välipinda jalutamiseks ja suplemiseks. Atlandi ookeani park on ainulaadne, sest ta on ehitatud ranniku ümbrusesse ja järgib tänapäevaseid eksponeerimispõhimõtteid. Suured maastikuakvaariumid kihavad ookeanielust. Rõhuasetus on läänepiirkondadel.

 Kalade söötmine Atlandi ookeani pargis


Meie kavasse kuulub: 

  • Kalapüük fjordis mootorpaadist. Tänu baasi paiknevusele vahetult vee ääres, võib kalastada rannalt terve päeva jooksul.
  • Ühel päevadest väljasõit jõepüügile Aheimi linnas asuvale jõele (40 min. sõitu baasilt). Transporteerimise korraldab meie büroo. Samuti soetame Teie jaoks punakala jõepüügiks vajaliku loa. 
  • Baasil on olemas söepann ning kalasuitsur. Peale kalapüüki saaki rappitakse spetsiaalsel fileerimislaual. Kogenud fileerija näitab Teile ühe kalafileerimise moe.
  • Meie baasi veel üks väärtus seisneb selles, et selle asukoht (saarel fjordi ja mere vahel) lubab kala püüda vahetult avatud merel. On ka suurepäraseid võimalusi veealuseks jahiks.
  • Soovi korral (lisatasu eest): Ålesundi linna, Atlandi ookeani pargi ning maailma tuntud fjordi külastamine.
  • Vabal ajal võib samuti jäädvustada oma nime saare ajalukku, vallutades baasi kõrval asuva mäe. Selle tipul, spetsiaalses kapslis, asub päevik, kuhu iga mäevallutaja võib sisse kirjutada oma nime. Aasta lõpus antakse see päevik üle kohalikule omavalitsusele, kus seda hoitakse pikki aastaid.


Meie paketi hinda kuulub elementaarsete püüniste ja õngede võimaldamine. Professionaalsetele kaluritele soovitame tuua oma varustus. Kahjuks ei pruugi antava varustuse (õngelatt, õngerull, õngenöör) tase alati rahuldada kogenud kalurite ootusi.
Täie paketi maksumus (majutus baasil 5 ööd; mootorpaatide rent kalapüügiks fjordis ja merel; punakala jõepüügi luba; transporteerimine mikrobussiga lennujaamast baasile ja tagasi, samuti baasilt Aheim jõele ja tagasi; praamipiletid sõitmiseks mandri ja saarte vahel): 2 700 EEK inimese kohta
 
Baasil majutuse maksumus (ilma täiendavate teenusteta): 500 EEK öö eest inimese kohta 

 


© 2008— Rodion Group Designed by Anton Vylitok